Jdi na obsah Jdi na menu

9. sezona - 6. liga, 343. divize

4. 2. 2010

Velmi lehká skupina nás čekala v deváté sezóně. Jediným soupeřem nám byl tým AC Wari. Nakonec jsme vyhráli oba vzájemné duely a mohli slavit opět postup do páté ligy.

Od začátku ročníku jsme šli neohroženě za postupem, nakonec jsme nastříleli 80 branek. V první polovině soutěžě jsme neztratili ani bod, na půdě AC Wari jsme slavili výhru 3:0. Bohužel jsme si vše sami zkomplikovali prohrou s PC outsiderem a jelikož AC Wari mělo stejně bodů, musel rozhodovat druhý vzájemný zápas. Ve strhujícím zápase hosté díky Mičulkovy vedli. Lucjan Stanek ovšem do poločasu vyrovnal na 1:1. V 77. minutě pak rozhodl o našem vítězství Broda a oslavy postupu mohly propuknout.

Tým je finančně stabilizován, kádr se omladil. Můžeme tedy reálně počítat se záchranou v páté lize.